درباره ما

شرکت پارما ترکیه با کارشناسان و وکلای رسمی ترک و فارسی با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه املاک و مستغلات کشور ترکیه،آماده خدتمتگذاری به شما هموطنان می باشد. امروزه شرکت هایی در عرصه رقابت موفق‌ تر اند كه سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصتهای گذرا بهره مند شوند. در عصر ارتباطات و اطلاعات، با وجود انبوه اطلاعاتی که در محیط حرفه ای با آنها مواجه هستیم، دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن، یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکت هاست. شرکت پارما ترکیه، به پشتوانه بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای و مستمر، امروز به عنوان نماد اطلاع رسانی املاک و مستغلات در ترکیه شناخته می شود.

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت پارما ترکیه ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوریهای نوين است. از این روی بسیار امیدواریم، در سال‌های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل ‌به‌ فصل بنگاریم.

همواره معتقد هستیم که علم، تجربه و تخصص بايد اين قابليت را داشته باشند تا در خدمت ساير انسانها قرار گيرند. از همین روی با برنامه ریزی های توسعه‌محور و گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم. ما ادعا داریم که می توانیم نقش به سزایی در جهت خدمات رسانی و مشاوره های رایگان برای هموطنان عزیزمان داشته باشیم.

بلند مرتبه شدن میهن عزیزمان ایران از مهمترین ارزش های پارما ترکیه است.

مقایسه